Kiełpin Poduchowny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
200 000 PLN
Powierzchnia działki
865 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Prąd
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działki położone są w cichej spokojnej okolicy Łomianek w miejscowości Kiełpin. W regionie funkcjonuje zabudowa o niskim stopniu intensywności. Wokół tereny zielone. W pobliżu jezioro Kiełpińskie, stadnina koni, tereny rekreacyjne.

Działka nr. 1, w kształcie trapezu, ma powierzchnię 865  m2 i wymiary 27,56 m (od strony ulicy), boki: 40,93 m i 26,96 m i tylna ściana 23,74 m. .
Dojazd droga prywatną w której jest udział. Aktualnie pełne media w odległości 140 m (prąd, gaz, wodociąg miejski i kanalizacja) .
Dla działki obowiazuje MPZP / zabudowa jednorodzinna , bliźniacza i szeregowa / - szczegóły na zdjęciu - dz. nr. 1

Działka nr. 2 polożona w pobliżu ma powierzchnię 815m2 i wymiary 32m /od strony drogi dojazdowej w której jest udział/ na 26m głębokości .
W chwili obecnej prąd jest przy działce . Dla działki obowiazuje MPZP / zabudowa jednorodzinna , bliźniacza / - szczegóły na zdjęciu - dz. nr. 2

Działka położona jest w niewielkiej odległości od przystanku autobusowego Komunikacji Miejskiej Łomianki (15 minut spacerem). W pobliżu jest pełna infrastruktura miejska.

Cena dla każdej z działek to 200 000zł , OKAZYJNA OFERTA !!!!!!!!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).