Nowy Dwór Mazowiecki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
16 100 000 PLN
Powierzchnia działki
117 394 m2

Opis nieruchomości

Nieruchomość będąca przedmiotem sprzedaży położona jest w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, w rejonie twierdzy Modlin, przy szlakach komunikacyjnych: drogowym - trasa szybkiego ruchu Warszawa-Gdańsk, kolejowym ( łaczacym Warszawę z portami Wybrzeża) i rzecznym.
Nieruchomość znajduje się w odległości ok. 30km od Warszawy. W pobliżu lotnisko Modlin.
Część działek o powierzchni ok37000m2 znajduje się na obszarze KS, którego podstawowym przeznaczeniem jest:
- lokalizacja parkingów i obiektów związanych z obsługą komunikacji,
- utrzymanie istniejącego zainwestowania terenu związanego z obsługą komunikacji, z którego część jest użytkowana przez wojsko
- dopuszcza się usługi towarzyszące i uzupełniające funkcję podstawowe,
Część działek o łącznej powierzchni ok 55000m2 położone jest na terenie użytków rolnych, a część o powierzchni 12400m2 położone jest na terenie
przeznaczonym pod usługi turystyczne.

Teren jest niezagospodarowany, porośnięty trawą, krzeakami i samosiejkami, poprzecinany drogami gruntowymi.
Teren jest w zasięgu sieci energetycznej i wodociągu .

Kontakt

Magdalena Horodyska
730 900 366
mhorodyska@liderhaus.pl

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).