Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 573 m2
Powierzchnia użytkowa
424 m2
Rok budowy
2009
Liczba pięter
1
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Liczba balkonów
2
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 424m2 na działce ok. 1600m2. Budynek urzeka pięknymi otwarciami pomieszczeń na ogród, oraz bardzo reprezentacyjnym wejściem. Dom otoczony jest tarasem, podcieniem, dużymi przeszkleniami, łączącymi wnętrze z otaczającym ogrodem. Wnętrze domu to: gabinet, otwarta jednoprzestrzenna część dzienna, z salonem, jadalnią, częściowo otwartą kuchnią, sypialnia z łazienką i garderobą, łazienka dla gości, pokój rekreacyjny z pięknie przeszkloną oranżerią, reprezentacyjny hol, dwustanowiskowy garaż i pomieszczenia gospodarcze, pralnia i kotłownia. Na piętrze mieszczą się trzy sypialnie z garderobami i dwiema łazienkami, dwa pomieszczenia rekreacyjne. Dom wybudowany i wykończony materiałami wysokiej jakości w świetnej lokalizacji.
Kaucja jednomiesięczna. Rachunki za media i monitoring dodatkowo oprócz czynszu.
Możliwość wystawienia faktury VAT za wynajem.
Ze względu na bardzo dobrą lokalizację możliwość wynajęcia domu na cele usługowe lub biurowe.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).