Pruszków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 800 000 PLN
Powierzchnia
800 m2
Powierzchnia działki
2 000 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
800 m2
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
22
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Kamienica
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Liczba balkonów
4
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka o powierzchni 2000m2 wraz z kamienicą która przeszła kapitalny remont ( wymienione piony kanalizacyjne, wymieniona instalacja elektryczna, wymiana powierzchni dachu, odnowiona klatka, wymieniona okna i drzwi).

Budynek jest podpiwniczony i podłączony do miejskiej sieci energetycznej, gazowej oraz telekomunikacyjnej. Woda z własnej studni.

W kamienicy na trzech kondygnacjach i poddaszu użytkowym , znajduje się 12 mieszkań plus dwa lokale użytkowe / rzuty kondygnacji na zdjęciach / . Na każde mieszkanie założona jest Księga Wieczysta . Lokale są w chwili obecnej wynajmowane

Istnieje możliwość wystapienia o WZ i pobudowania na pozostałej części działki tj. na ok. 1500m2 budynku wielorodzinnego o podobnej wysokości .

Kamienica położona blisko centrum Pruszkowa, w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu bary, restauracje, centrum kultury, obiekty sportowe, kino, szkoły, przedszkola i parki. W pobliżu stacji PKP (około 5-7 minut pieszo) oraz WKD (około 10minut pieszo).


Agata Wrzesniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).