Warszawa

Ochota

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 600 000 PLN
Powierzchnia
315 m2
Powierzchnia działki
700 m2
Powierzchnia użytkowa
315 m2
Rok budowy
1928
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
8
Stan budynku
Do wykończenia
Typ domu
Segment skrajny

Opis nieruchomości

Willa położona jest w szeregu domów w parku, jednocześnie jest doskonale widoczna, dla osób przejeżdżających przez najważniejszy węzeł komunikacyjny Warszawy łączący lotnisko i południową część miasta z centrum stolicy. Doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej oraz arterii dojazdowych w każdym kierunku Warszawy. Dojazd będzie niewątpliwym atutem lokalizacji budynku. Doskonałe sąsiedztwo
Dom przeszedł gruntowną modernizację z wymianą wszystkich instalacji i tynków, stolarki okiennej, dachu i izolacji fundamentów.
Otwarte powierzchnie na każdej z 4 kondygnacji przeznaczone do adaptacji wg własnych potrzeb najemcy.

Powierzchnie przygotowane są do aranżacji w sposób umożliwiający całkowite dostosowanie ich do potrzeb nowego użytkownika. Stan istniejący zapewnia możliwie największą elastyczność przy planowaniu z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów jakości.
Rok budowy 1928.

Aktualnie dom został pięknie wykończony i jest wynajęty jeszcze przez 1,5 roku , nie wyklucza to możliwości sprzedaży z najemcą.
Do ceny należy doliczyć VAT w wysokości 8%


Kontakt:
Magdalena Horodyska
mhorodyska@liderhaus.pl
730900366
794386795

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).