Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
739 000 PLN
Powierzchnia
170 m2
Powierzchnia działki
500 m2
Powierzchnia użytkowa
150 m2
Rok budowy
2019
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ogród
Tak
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Nowa inwestycja zlokalizowana w Łomiankach przy ulicy . W skład inwestycji wchodzi 1 budynek jednorodzinny 2 lokalowy (bliźniak) . Dom zlokalizowany jest na dużej foremnej działce o powierzchni 1.132 m2, gwarantujących przyszłym właścicielom odpowiedni komfort i intymność podczas codziennego życia.

Budynek będzie zlokalizowany na zamkniętej posesji z prywatną drogą dojazdową do budynku – alejka o długości około 30m , z wjazdem bezpośrednio z drogi głównej poprzez elektrycznie sterowaną bramę główną.

Budynek indywidualnie zaprojektowany w sposób elegancki i nowoczesny . Projekt budynku od podstaw został zaplanowany i stworzony przez doświadczoną pracownię architektoniczną, w zakresie rozplanowania pomieszczeń i ich funkcjonalności. Dzięki budynek jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych mieszkańców, zapewniając im odpowiednią wygodę i komfort podczas codziennego użytkowania.

Dane : powierzchnia dla 1 lokalu (1/2 bliźniaka)

Powierzchnia całkowita: 177 m2
Powierzchnia użytkowa: 150 m2 (bez kotłowni i garażu)
Powierzchnia tarasu: 26 m2
Powierzchnia balkonów: 11 m2
Powierzchnia garażu: 24 m2
Powierzchnia działki: 500 m2

Garaż na 2 auta + na terenie posesji 2 auta
5 Pokoi, 3 Łazienki, 1 Pralnia, 1 Spiżarnia

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).