Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
227 m2
Powierzchnia użytkowa
140 m2
Rok budowy
2014
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Do wykończenia
Typ domu
Segment środkowy
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Liczba balkonów
2
Ogród
Tak
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedania segment środkowy o powierzchni 160m2, położony w Łomiankach Centralnych, na działce 227m2. Jest to piętrowy budynek, z wbudowanym w bryłę garażem, zaprojektowany w stylu miejskiej nowoczesnej willi, z łagodnym dachem i dużymi przeszkleniami. Elewacja została podzielona na poziome pasy, w kończone tynkiem silikatowym oraz wysokiej jakości drewnem. Środek domu podzielono na część dzienną na parterze, oraz sypialnie na piętrze. Do domu wchodzimy przez sień, z przejściem do garażu i garderoby. Następnie przechodzimy holem, połączonym z pokojem dziennym i kuchnią, które razem tworzą dużą otwartą przestrzeń. Z holu dostępne są także : schody na piętro, łazienka z miejscem na piec. Reprezentacyjna ściana kominkowo-telewizyjna będzie ozdobą całego domu. Z salonu wychodzimy na częściowo zadaszony taras i do ogrodu. Na piętrze przewidziano cztery sypialnie i łazienkę. Jest to przemyślany, bardzo funkcjonalny, energooszczędny dom usytuowany w cichej, pięknej uliczce ze wszystkimi mediami miejskimi (prąd, gaz, woda, kanalizacja) w sąsiedztwie liczne sklepy, banki, cukiernie, apteki, dom kultury, szkoły.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).