Łomna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
10 806 m2
Powierzchnia użytkowa
965 m2
Rok budowy
2015
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
11
Stan budynku
Surowy zamknięty
Typ domu
Rezydencja
Prąd
Tak
Ogród
Tak
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Okazały budynek rezydencjonalny z planowanym basenem i trzy stanowiskowym garażem. Pięknie położona, duża działka przy Kampinoskim Parku Narodowym.
Parter budynku to 938 m2 razem z garażem, basenem i pomieszczeniami rekreacyjnymi, piętro to 366m2.
Budynek przygotowany jest do położenia ostatecznej wyprawy tynkarskiej na zewnątrz. Dach na więźbie drewnianej z pełnym poszyciem z płyt OSB oraz papy i pokryciem blachą na rąbek stojący oraz częściowo wylewany z betonu wodoszczelnego B30.
Ławy, stropy i ściany fundamentowe monolityczne z betonu B-25-W8, podobnie pozostałe betonowe konstrukcje.
Orynnowanie wewnętrzne połączone systemem odwodnienia poprowadzonym dookoła budynku ze studniami rewizyjnymi i chłonnymi.
Ściany nośne z Porothermu 25cm, ocieplone styropianem 20cm z położoną siatką.
W budynku basenowym sąsiadującym z budynkiem mieszkalnym wykonana jest piwnica o powierzchni 138m2 z pomieszczeniem technicznym basenu i jacuzzi.
Wysokie attyki. Wewnątrz brak tynków, instalacji i wylewek.
Do działki doprowadzona jest energia elektryczna, na działce studnia.
Do sprzedania również sąsiednia działka ok. 1 ha.

Kontakt:
Magdalena Horodyska
730 900 366
mhorodyska@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).