Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
320 m2
Powierzchnia użytkowa
100 m2
Rok budowy
2017
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Ogród
Tak
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Osiedle czterech budynków bliźniaczych, dwulokalowych o powierzchni użytkowej 105m2 każdy segment - parter i piętro. położone w Łomiankach Dolnych .Każdy segment z garażem jednostanowiskowym ok 20m2.
Działki o powierzchniach 299m2 - 358m2.
Domy wybudowane w technologii tradycyjnej z betonu komórkowego Ytong gr. 24cm, ocieplone styropianem 20cm. Strop żelbetowy, schody żelbetowe. Tynki gipsowe. Na elewacji cienkowarstwowy tynk silikatowy, parapety zewnętrzne z kamienia w kolorze szarym. Dach na konstrukcji drewnianej, deskowany, pokryty blachą firmy Pruszyński w kolorze grafitowym. Okna elewacyjne PCV pięciokomorowe, trzyszybowe.Ddrzwi wejściowe typ PREMIUM TERMO. W standardzie deweloperskim dom wewnątrz posiada : tynki gipsowe, szlichty, rozprowadzone instalacje elektryczne 130 punktów, instalacja wod-kan, instalacja ogrzewania podłogowego i instalacja gazowa.
Parter ok 48m2 - salon, kuchnia, wiatrołap, toaleta, garaż
Piętro ok 47,6m2 - 3 sypialnie, łazienka, hol, garderoba.
Cena 449 tys jest ceną segmentu z najmniejsza działką o pow. 299m2.
Domy będą oddawane do użytku w II kwartale 2018r.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Szkoła, Sklep, Bank, Restauracja, Jezioro, Kościół, Hala sportowa, Apteka, Basen, Bazarek, Centrum handlowe, Kort tenisowy, Plac zabaw, Gimnazjum, Bar, Fitnes, Żłobek
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Widok na: Pola, Inne budynki, Podwórko

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).